ظرفشویی پاکشوما | pakshoma

پاکشوما

برندی است که بر روی برخی محصولات لوازم خانگی نقش بسته است . شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما فعالیت خود را در سال 1354 با تولید ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک آغاز نمود تا جائیکه در زمان خود در زمره بهترین برندهای شناخته شده قرار گرفت . فاز اول کارخانه در اردیبهشت ماه سال 1393 در کارخانه جدید پاکشوما واقع در شهرک صنعتی محمودآباد قم با وسعت 100.000 متر مربع و 30.000 متر سالن و انبار سرپوشیده جهت تولید قطعات پلاستیکی و دو خط کامل به بهره برداری رسید و در خردادماه 1394 نیز با افزایش 30.000 متر مربع دیگر کل سالن های تولیدی به 60.000 متر مربع شامل 3 خط کامل تولید به بهره برداری رسید و قرار است تا سال آینده مجدداً 30.000 متر مربع دیگر به فضای تولیدی کارخانه اضافه شود شرکت پاکشوما تولید کننده نمونه کالا های زیر میباشد :

 

ظرفشویی  پاکشوما

ظرفشویی های پاکشوما مانند

(WD-1275STW,WFI-80437,WFI-80430WT)

 میباشد. که در بازار امروز بسیار شناخته شده.فروشگاه اینترنتی دیدبازار در تلاش این است این محصولات را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به کره ایی بودن قطعات و مونتاژ آنها در کارخانه پاکشوما خریدار با لباسشویی با کیفیت بالا روبرو است که تا حد زیادی انتظاراتش را بر طرف می کن.

پاکشوما غیر از ظرفشویی محصولاتی مانند

(پنکه,جاروبرقی,ماکروفر,لباسشویی)

تولید میکند که با کلیک روی نام محصول میتوانید محصولات دیگر این برند پرفروش را ببینید

اهم فعالیت های حمایتی دیدبازار عبارتند از 

1- کمپین حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

2- پرسش از محصولات پاکشوما

3- جشنواره های فروش

4- سایر اطلاعات مرتبط 

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.

google-site-verification=oPGsS2kvQP3T9GplUzJxQ9pwIvEusfgNDDw4iuBtBkc