تلویزیون سامسونگ

پیشتاز عرصه نمایشگرهای خانگی

سامسونگ یکی از پیشتازان توید و عرضه تلویزیون و نمایشگرهای خانگی و صنعتی با فناوری های های تک( hightech) در سطح جهان است. فناوری هایی که وقتی به 4K رسید نشان داد که انتهایی برای بهبود رنگ، زندگی تصویر و پویایی تصویر وجود ندارد

سامسونگ با عرضه طیف وسیعی از مشخصات از قبیل قیمت،تنوع تکنولوژیکی، ابعاد صفحه نمایش به خوبی توانسته است بازار تلویزیون ایران را در دست بگیرد. سامسونگ هم اکنون تلویزیونهای 32اینچ ،40، 43، 49، 55 ، 60 ، 65 اینچ در بازار دارد تلویزیوهای بزرگتری هم که گاها اعلام موجودی می کنند به صورت سفارشی فراهم و ارسال می شوند.

اخیرا تلویزیون هوشمند سامسونگ 82 اینچ با کیفیت UHD 4K و بامدل 82MU8990 روانه بازار شده است.تلویزیونی با ابعاد 82 اینچ که بیش از آنکه مخصوص خانه باشد برای سالن‌های بسیار بزرگ طراحی شده است. بیننده می‌توانند به‌راحتی از زوایای گسترده‌ به صفحه‌نمایش نگاه کنند.آنهم با کیفیتی برابر 4K ! و با نمایش تصویری بسیار باکیفیت می‌تواند کوچک‌ترین جزئیات تصویر را برایتان نمایان کند. خرید انواع تلویزیون سامسونگ در مدل های مختلف از فروشگاه اینترنتی دیدبازار.خریدی خوب و آرامش بخش با ارزشهای سازمانی دیدبازار: (ضمانت اصالت کالا -7 روز ضمانت بازگشت کالا -تضمین بهترین قیمت - پاسخگویی تلفنی و ثبت سفارش فقط با یک تماس: 476295-021)

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.

google-site-verification=oPGsS2kvQP3T9GplUzJxQ9pwIvEusfgNDDw4iuBtBkc